Ždímačky prádla

Kontaktujte nás

Tel.: +420 724 520 165
nebo +420 721 219 618
E-mail: info(zavináč)impox.cz

Jste zde: Ždímačky . cz / Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi 

Proč použít ždímačky na prádlo ?

Za jak dlouho se Vám investice odstředivky na prádlo vrátí ?

Uvedeme Vám jednoduchý příklad jak užitečná Vám odstředivka na prádlo může být. Po odstřeďovaní v automatické pračce při rychlosti 800 otáček za minutu zůstane v 5 kg prádla okolo 3 l zůstatkové vody. Takto mokré prádlo budete v sušičce sušit přibližně 2,5 hodiny a při normálním sušení zhruba 8 hodin.

Ždímačka  prádla  odstředí šetrně Vaše prádlo rychlostí 2 750 otáček za minutu a tím zredukuje zůstatkovou vodu na  cca 1,6 l. K usušení odstředěného prádla pak budete potřebovat v sušičce o hodinu méně času a při sušení na prádelní šňůře asi o 3,5 hodiny méně. Při ždímání se kromě vody z prádla odstřeďují zbytky kovů, pracího prášku, aviváže atd. Usušené prádlo tak obsahuje méně látek , které mohou způsobovat alergické reakce.

Ždímačky prádla patří do skupiny spotřebičů s energetickou náročností třídy A. Podle energetické náročnosti jsou výrobky zařazeny do skupin označených písmeny A - G, přičemž G označuje přístroj s nejvyšší spotřebou a A přístroj energeticky nejúspornější, tedy nejekonomičtější.

Používání ždímaček Vám šetří čas, finanční náklady a je šetrné k životnímu prostředí.Tento web používá redakční systém Clips. Copyright 2007 www.clickmedia.cz - tvorba www stránek a webdesign.